اعمال تغییرات

برای فعال کردن زوم کلیک کنید
بارگیری نقشه ها
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
جستجوی پیشرفته
Your search results
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۹

جذابترین مرکز تفریحی تهران مجموعه بام لند

سرزمین بام لند یکی از محبوب ترین مکان های تفریحی تهران برای مردم مخصوصا جوانان می باشد که با استقبال ویژه ای مواجه شده است. مجموعه ی بام لند که در جوار دریاچه ی چیتگر که به آن دریاچه ی شهدای خلیج فارس نیز می گویند، مکانی است که تمامی تفریحات سالمی که به ذهنتان می رسد را در خود جمع کرده است.

 

 

در مرکز خرید بام لند دارای برترین برندهای معروف ایرانی و خارجیست و مناسب خریداران حرفه ایست.

 

 

در این مرکز خرید به سادگی می توانید  فروشگاه ‌های ساعت، طلا و جواهر و فروشگاه های لوازم ورزشی را را آن هم از بهترین نوعشان پیدا کنید.

 

از جمله برندهای موجود در بام لند : منگو، بنتون، جین وست، ال سی وایکیکی، آنتونی موراتو، کیا گالری، سواچ، آدیداس، ریباک، سیاوود و بسیاری از برندهای دیگر را می توان نام برد.

 

 

یکی از جذاب ‌ترین بخش‌ های این مجموعه کافه ها و رستوران‌ های مختلفی با سبک‌ های خاصی است که در طبقات مختلف بام لند،  طراحی‌شده است. .

 

 

این رستوران ها و کافه ها معمولا در محوطه‌ هایی زیبا ایجاد شده اند. منوهای جذاب، قدرت انتخاب بالا و خدمات با کیفیت این کافه و رستوران ها عامل اصلی موفقیت این مجموعه ها هستند

 

 

موسیقی خیابانی چند سالی می‌ شود که در تهران رواج پیدا کرده و مخاطب ‌های بسیار خوبی هم به خود جذب کرده و به بخشی از هویت زندگی شهری غرب تهران تبدیل شده است و یکی از جاذبه های بام لند به حساب می آید.

 

 

 

ورزش فوتبال دستی انسانی يکی از با نشاط ترين ورزش های همگانی است که در دنيا از طرفداران زيادی برخوردار است. ورزش فوتبال انسانی شباهت های زيادی به ورزش فوتبال دستی دارد با اين تفاوت که آدمک های آن انسان‌های واقعی هستند.

 

 

ورزش فوتبال انسانی تمام جذابيت های ورزش پر طرفدار فوتبال را دارا است. این تخفیف ورزشی و پرنشاط را از دست ندهید

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

rent a home rent a home turkey book a hotel turkey book a car turkey rent a home iran book a hotel iran book a car iran اجاره روزانه اپارتمان ترکیه بلیت کنسرت و نمایشگاه ترکیه نمایشگاه ترکیه بلیت کنسرت روزانه اپارتمان ارمنستان اجاره روزانه اپارتمان گرجستان اجاره روزانه اپارتمان اذربایجان