اعمال تغییرات

Your search results
سوالات

چگونه رزرو کنم؟

پس از مشخص کردن تاریخ ورود و خروج و تعداد نفرات، درخواست رزرو خود را به‌صورت رایگان ثبت کنید تا برای میزبان ارسال ‌شود. میزبان در صورت خالی بودن و مهیا بودن اقامتگاه رزرو را تایید می‌کند. سپس پیامکی مبنی بر تایید رزرو برای شما ارسال می‌شود که حاوی یک لینک مستقیم به صفحه رزرو است و شما حداکثر 2 ساعت فرصت خواهید داشت تا با پرداخت مبلغ صورتحساب، رزرو را قطعی کرده و سند رزرو حاوی صورت حساب، شماره تماس میزبان، آدرس اقامتگاه و سایر اطلاعات رزرو را دریافت کنید.

چطور می تونم با میزبان تماس بگیرم؟

پس از قطعی شدن رزرو بصورت خودکار یک سند رزرو (واچر) حاوی مشخصات رزرو و همچنین مشخصات، آدرس و شماره تماس میزبان، در حساب کاربری شما صادر می‌شود و می‌توانید با میزبان خود تماس بگیرید و هماهنگی نهایی برای تحویل اقامتگاه را انجام دهید.

اگر درخواست رزرو من رد شود؟

زمانی که میزبان درخواست رزرو را رد کند، یک پیامک جهت اطلاع دریافت می‌کنید و می‌توانید برای اقامتگاه دیگری درخواست رزرو ثبت کنید. شما می‌توانید حداکثر تا 2 درخواست به‌صورت همزمان ثبت کنید.

تایید یا رد درخواست رزرو چقدر طول می‌کشد؟

به‌طور میانگین در کمتر از 30 دقیقه به درخواست ها پاسخ داده می‌شود. سابقه زمان پاسخگویی هر میزبان به درخواست های رزرو قبلی با کلیک بر روی تصویر میزبان قابل مشاهده است. حداکثر مهلت پاسخگویی میزبانان به درخواست رزرو در ساعات کاری 3 ساعت است و در ساعات شب مهلت پاسخگویی تا روز بعد تمدید می‌گردد.

چه ضمانتی برای تحویل اقامتگاه وجود دارد؟

بطور خلاصه، کل مبلغ رزرو به سامانه پرداخت می‌شود و سامانه مبلغ رزرو را در روز بعد از شروع رزرو به میزبان پرداخت می‌کند؛ لذا میهمان فرصت کافی دارد تا مشکلاتی همچون عدم تحویل اقامتگاه رزروشده و یا عدم مطابقت اقامتگاه تحویل‌شده را از طریق گزینه «ثبت شکایت» در سامانه سفرخانه گزارش نماید.همچنین مقررات سختگیرانه‌ای برای میزبان‌شدن در سفرخانه طی می‌شود که احتمال بروز مشکلات اینچنینی را به حداقل کاهش می‌دهد.

آیا می‌توانم رزرو را قبل یا بعد از تأیید کنسل کنم؟

بله، شما می‌توانید «یک مرتبه» درخواست رزرو خود را قبل یا پس از تایید میزبان لغو کنید و درخواست دیگری را ثبت کنید ولی در صورت تکرار لغو رزرو برای بار دوم دیگر قادر به ثبت درخواست نخواهید بود. لذا در ثبت درخواست خود دقت لازم را به عمل آورید و با رد مکرر رزرو موجب بی اعتمادی میزبان‌ها نشوید.

اگر پس از تایید رزرو را قطعی نکنم چه می‌شود؟

از لحظۀ تأیید درخواست رزرو توسط میزبان که به وسیله پیامک به اطلاع شما خواهد رسید، حداکثر 3 ساعت فرصت دارید تا با پرداخت صورتحساب، رزرو خود را «قطعی» کنید. پس از پایان این مهلت، رزرو به صورت خودکار لغو شده و در صورت تکرار این امر برای بار دوم دیگر قادر به ثبت درخواست رزرو مجدد نخواهید بود. همچنین میزبان این حق را دارد که در صورت عدم اقدام میهمان برای قطعی‌کردن رزرو، تایید رزرو خود را بردارد که به معنی رد درخواست رزرو از طرف میزبان خواهد بود. در این حالت می‌توانید برای اقامتگاه دیگری درخواست رزرو ثبت کنید.

آیا می‌توانم رزرو قطعی شده را لغو کنم؟

در صورت لغو یک رزرو «پس از قطعی شدن», مقررات لغو رزرو آن اقامتگاه برای محاسبه وجوه پرداختی به میهمان و میزبان ملاک عمل خواهد بود.

هزینه خدمات سفرخانه چقدر است؟

تمامی مراحل ایجاد حساب کاربری، جستجو، بررسی، مقایسه و همچنین ثبت و انتشار و معرفی اقامتگاه ها در وبسایت بصورت رایگان در اختیار تمامی کاربران میباشد.محل درآمد سفرخانه شامل درصدی اندک از هر رزرو است که به عنوان کارمزد از میزبانان دریافت میگردد.

rent a home rent a home turkey book a hotel turkey book a car turkey rent a home iran book a hotel iran book a car iran اجاره روزانه اپارتمان ترکیه بلیت کنسرت و نمایشگاه ترکیه نمایشگاه ترکیه بلیت کنسرت روزانه اپارتمان ارمنستان اجاره روزانه اپارتمان گرجستان اجاره روزانه اپارتمان اذربایجان