اعمال تغییرات

برای فعال کردن زوم کلیک کنید
بارگیری نقشه ها
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
نقشه باز
جستجوی پیشرفته
Your search results
اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۹

فست فود بلک برگر از بهترین فست فودهای تهران

بلک برگر در میان بهترین فست فودهای تهران، مکانی جذاب، خوشمزه و هیجان‌انگیز می باشد که پیشنهاد ما به شما می باشد.

بلک برگر از محبوب‌ترین برگر فروشی‌های تهران است که در محله نیاوران قرار دارد. فست فود بلک برگر دارای فضای کوچک اما صمیمی و دوست داشتنی است که اگر فقط یک بار به آنجا بروید، مشتری همیشگی آن خواهید شد.

 

 

 

دکوراسیون چوبی و چیدمان خاص بلک برگر توجه‌تان را به خودش جلب می‌کند و آنقدر زیبایی و جذابیت درون آن قرار گرفته که حالتان را خوب می‌کند. تعداد میز و صندلی‌های رستوران زیاد نیست و فضای کوچک آن گاهی اوقات اجازه نشستن در رستوران را نمی‌دهد و باید در بیرون از فست فودی غذایتان را نوش جان کنید. برگرهای این فست فود در نان‌هایی به رنگ سیاه و صورتی که خودشان می‌پزند، سرو می‌شود و هیجان گاز زدن نان‌ها شما را بی‌قرار می‌کند.

 

 

 

تمامی مواد اولیه بلک برگر تازه هستند و طعم بی‌نظیر غذاها نیز به دلیل همین کیفیت و تازگی است.در این رستوران، همراه با برگرها، سیب‌زمینی خاص و فوق‌العاده‌ای نیز سرو می‌شود که با خوردن آن هوش از سرتان می‌رود.

 

 

 

در فست فود بلک برگر برگرهای معروف، انواع پیتزا و سالادها سرو می‌شود که می‌توانید تست کنید. اما یادتان باشد برگرهای اینجا بسیار مشهور است و آن را در اولویت انتخاب‌هایتان قرار دهید. رفتار کارکنان و پرسنل نیز بسیار صمیمانه و محترمانه است و از طعم خوب غذاها برمی‌آید که سرآشپز حرفه‌ای و کارکشته‌ای دارد.

 

 

 

پیشنهاد سفرخانه برای شما تجربه نوش جان کردن برگرهای آبدار همراه با نان صورتی و سیاه تازه و سس مخصوص، بلک برگر هست.

 

 

آدرس فست فود بلک برگر: تهران، نیاوران، خیابان مژده، خیابان مریم، کوچه صادقی، کوچه افتخاری، پلاک ۱۸

 

 

دسته بندی: شکم گردی

پاسخ دهید

rent a home rent a home turkey book a hotel turkey book a car turkey rent a home iran book a hotel iran book a car iran اجاره روزانه اپارتمان ترکیه بلیت کنسرت و نمایشگاه ترکیه نمایشگاه ترکیه بلیت کنسرت روزانه اپارتمان ارمنستان اجاره روزانه اپارتمان گرجستان اجاره روزانه اپارتمان اذربایجان